• Депутати провалили законопроект про заборону слів «москаль», «хохол» і «жид»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 2 квітня 2013 року
Сьогодні депутати Верховної Ради не підтримали проект закону, що передбачає заборону вживання слів, які сіють ворожнечу і принижують людську гідність.

Зокрема, це стосується слів «хохол», «москаль», «жид» та інших, пише депутат Олександр Аронець з партії «Свобода» на своїй сторінці Facebook.

«Голосування за заборону вживання слів „жид“, „хохол“ і „москаль“ провалили. Тепер їх можна вживати офіційно», ― пожартував Аронець у соцмережі.

Ініціював цей законопроект Вадим Колесніченко. Депутат вважає образливим вживати такі слова.

Сьогодні провладна більшість і комуністи також не підтримали законопроект N2185 «Про 80-ті роковини Голодомору в Україні та вшанування пам'яті жертв геноциду української нації».

«Позиція Партії регіонів і комуністів щодо непідтримки проекту постанови про 80-ті роковини Голодомору в Україні зірвала маски з влади. Януковича можна офіційно вважати послідовником компартії, а не президентом незалежної української держави. Представники влади фактично покривають зло більшовицького режиму, заподіяне українській нації», ― наголошується в заяві свободівця Юрія Сиротюка в прес-центрі партії.

Після голосування нардеп від Партії регіонів Ганна Герман заявила, що річницю Голодомору відзначають щороку на державному рівні, тому немає необхідності приймати окремі постанови щороку. Хоча також додала, що якщо така потреба існує, то проект прийняти можна і потрібно.
Підписатися:

Коментарі