• На Вуглегірській теплоелектростанції загорілося обладнання

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 березня 2013 року

Сьогодні о 15:15 на Вуглегірській теплоелектростанції в Донецькій області відбулося масштабне загоряння у другому блоці устаткування, що перетирає вугілля на пил, повідомляє прес-служба МНС України.

Звідти вогонь перекинувся на дах будівлі і вугільні склади. Для гасіння пожежі Головне управління МНС у Донецькій області використало 23 пожежних машин та спецтехніку. Із зони пожежі було евакуйовано 10 осіб.

Відзначимо, Вуглегірська ТЕС є однією з найбільших електроенергетичних підприємств і першим за величиною енергогенерувальним об'єктом на території Донбасу. Її потужність становить 3600 МВт.

Однак сьогодні ТЕС, яка була пущена в експлуатацію 40 років тому, перебуває в непростому фінансовому становищі і шукає шляхи вирішення проблем, що постали перед нею. Зокрема станція, потребує технічного переоснащення, ремонту діючого устаткування, підвищення ККД енергоблоків на 4—5%, а також хоче зменшити викиди в атмосферу і продовжити ресурс обладнання на 15—20 років, повідомляється в прес-центрі «Центренерго».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...