ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тимошенко вибачилася перед жінками-депутатами від ПР

Велика Епоха
Лідер опозиції Юлія Тимошенко сьогодні оприлюднила заяву щодо інциденту, що стався вчора з жінками-депутатами від Партії регіонів під час акції громадянського протесту:
Фото: кадр із сюжету 5 каналу
Фото: кадр із сюжету 5 каналу
«Я, як політик опозиційного табору, від імені всієї опозиції хочу принести вибачення Юлії Льовочкіній, Ірині Горіній та Марині Ставнічук, яким невідомі завдали травми сніжками під час акції громадянського протесту. Я також звертаюся до Об'єднаної опозиції: зробити все можливе, щоб знайти тих, хто це зробив», ― цитує прес-центр «Батьківщина» звернення Тимошенко, передане з Харківської лікарні «Укрзалізниці».

«Ми ― опозиція ― гідні і моральні люди, тому також закликаємо не чинити насильство проти своїх опонентів на мітингах», ― додала вона.

Раніше лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок підкреслив, що владі варто було очікувати такої реакції від протестуючих і нагадав про схожі інциденти проти опозиції.

Нагадаємо, вчора під стінами Верховної Ради мітингувальники закидали сніжками депутатів від Партії регіонів, які виходили з будівлі парламенту. Серед них були і вищевказані потерпілі. Ірині Горіній лікарі поставили діагноз «струс мозку і закрита черепно-мозкова травма». Столична міліція порушила відносно цього інциденту кримінальне провадження.