• Луценко переконаний, що виграє в Євросуді

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 2 квітня 2013 року
На засіданні суду за касаційною скаргою Юрія Луценка екс-міністр МВС закликав суд не повторювати протиправних дій першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна та генпрокурора України Віктора Пшонки, які «незаконно заарештували його».

«Я сподіваюся, що суд не стане повторювати великих інквізиторів Кузьміна і Пшонку, які заарештували мене незаконно, але сидять законно», ― цитує «Українська Правда»

Він також нагадав, що йому призначили суддю Сергія Вовка, проти якого порушено дві справи.

«Про яку об'єктивність йдеться? Судді, давайте не втягувати країну в чергову ганьбу. І так ясно, що я виграю Євросуд тільки через перераховані мною обставини», ― додав він.

Раніше, 11 лютого 2013 року, Луценко вказав суду, що його скаргу на Кузьміна може об'єктивно розглядати тільки генпрокурор Пшонка.

«Кузьмін підписав Постанову про мій незаконний арешт. Цей перший замгенпрокурора часто виконує обов'язки свого начальника ― Пшонки, тому є безпосереднім керівником Генеральної прокуратури. Фактично єдиний, хто може неупереджено і об'єктивно представляти ГПУ в Печерському суді по моїй скарзі на дії Кузьміна, є тільки пан Пшонка», ― цитувала ЛІГАБізнесІнформ слова екс-міністра в суді з розгляду його скарги.

Нагадаємо, 26 грудня 2012 року Юрій Луценко подав скаргу на постанову «про закриття його кримінальної справи» з приводу вчинення відносно нього злочину посадовими особами ГПУ, а також суддями Печерського та Апеляційного судів столиці.

Підписатися:

Коментарі