• Банк «Даніель» затримує виплати по депозитах

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 4 квітня 2013 року

Банк «Даніель» з активами 1,3 млрд грн став перед проблемою ліквідності й опинився в ізоляції на міжбанківському кредитному ринку. Кілька десятків вкладників банку поскаржилися в наглядові органи і НБУ, що не змогли вчасно отримати свої гроші, повідомляє Forbes.ua

Фінансові проблеми в «Даніель» виникли з початку року. У зв'язку з цим банк став із затримкою повертати вкладникам депозити. Такі проблеми зафіксовані в ялтинському та київському офісах фінансової установи, зазначає видання з посиланням на одного співробітника «Даніель».

План індивідуального фінансового оздоровлення банк підписав з регулятором ще в грудні минулого року, але не зміг виконувати його в повному обсязі. У банківському нагляді попередили керівництво «Даніель»: якщо вони продовжать затримувати платежі, то в банку введуть тимчасову адміністрацію.

«Намагаючись утримати клієнтів, банк пропонує їм пролонгувати депозити за надвисокою ставкою. Наприклад, за гривневими вкладами банк обіцяє заплатити рекордні 25,3% річних за 120 днів, в той час як середньозважені ставки по таких депозитах становлять 18,6% річних», ― пише видання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...