• Луценко знову на волі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 8 квітня 2013 року
Віктор Янукович вчора підписав Указ про помилування колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Відповідну пропозицію главі держави внесла Комісія при Президентові з питань помилування. Про помилування Луценка клопотала Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, повідомляє прес-центр Президента України.

Віктор Янукович підписав цей Указ, незважаючи на те, що Луценко не просив помилування. Таким чином, Президент порушив необхідну процедуру.

Як повідомляє прес-центр глави держави, у своєму рішенні Янукович опирався на п. 27 ст. 106 Конституції України, враховуючи особу засудженого, термін фактичного відбуття покарання, стан його здоров'я, думку органів і установ виконання покарань, а також органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Днями раніше екс-міністр МВС заявив журналістам, що не буде проти свого помилування, якщо таке станеться. Зараз же, опинившись на волі, він пообіцяв не мстити своїм кривдникам і продовжити займатися політикою, повідомляє сайт Луценко.

Нагадаємо, Юрій Луценко був засуджений Печерським районним судом Києва 27 лютого 2012 року до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Екс-міністра звинуватили за ст.191 ч.5 та ч.3 ст.365 за заволодіння державним майном в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем і перевищення службових повноважень.

Підписатися:

Коментарі