• У Чернігівській області прорвало дамбу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 8 квітня 2013 року

Під загрозою підтоплення опинилися кілька населених пунктів Чернігівської області через прорив захисної дамби водоймища в селі Радянська Слобода.

6 квітня частина дамби площею 400 кв. м обвалилася, з неї і почала витікати вода. Відтік може спричинити підтоплення довколишніх сіл, повідомляє прес-служба МВС у Чернігівській області.

Місцевому населенню допомагали представники правоохоронних органів, а рятувальники МНС займалися усуненням прориву дамби.

7 квітня підтоплення охопило територію садового товариства «Механізатор» в селі Білоус Чернігівського району. Рівень води в окремих місцях становив близько 1 м.

Вчора міські служби водоканалу та пожежно-рятувального підрозділу продовжували відкачувати воду, що загрожувала підтопити міста області Ніжин та Корюківка, смт Козелець, а також села Зац та Півці Чернігівського району, повідомляє прес-служба МНС.

У цілому затоплення заплав та сільгоспугідь 6 квітня відзначалися у басейнах річок Прип'яті, Західного Бугу, малих річок Київщини та на лівих притоках Дністра.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...