• В Україні запропонували заборону абортів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 8 квітня 2013 року
Депутати від фракції «Свобода» внесли до Верховної Ради проект закону, який передбачає заборонити штучне переривання вагітності.
Відповідну пропозицію було зареєстровано 5 квітня і оприлюднено на сайті ВР під №2646—1. 
«Захист ненароджених дітей ― це принципове положення програми „Свобода“. Пора заборонити легалізоване вбивство дітей», ― написав на своїй сторінці в Фейсбук один з авторів цього законопроекту Руслан Марцінків.
Посилаючись на дані фонду народонаселення ООН, він зазначив, що за кількістю абортів Україна перевершила будь-яку країну ЄС. Так, число штучних переривань вагітності в Україні становить 21,1 на 1000 жінок фертильного віку, 45,8 абортів ― на 100 вагітностей і 84 ― на 100 пологів, зазначив він.
Згідно з зареєстрованим законопроектом, переривати вагітність забороняється за винятком декількох випадків: коли це несе загрозу життю вагітній жінці; якщо медики зафіксували патологію плоду та в результаті зґвалтування.
В рамках проекту закону №2646—1 свободівці пропонують запровадити адміністративну відповідальність за пропаганду абортів і посилити кримінальну відповідальність щодо лікарів, причетних до абортів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...