ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Опозиція мітингує біля Верховної Ради за вибори в Києві

Велика Епоха
Сьогодні під стінами Верховної Ради мітингує опозиція, вимагаючи призначення виборів мера Києва. В той же час «Партія регіонів» організувала тут інший мітинг під гаслом «За європейське майбутнє», який заглушає опозиціонерів підсилювальною апаратурою.

Фото: Володимир Бородін/Велика Епоха
Фото: Володимир Бородін/Велика Епоха
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав спікера парламенту і керівництво провладної партії вийти до мітингуючої опозиції і пояснити, чому вони не хочуть проводити вибори в столиці України.

«Сьогодні під стінами Ради зібралися кияни. І не треба їх перекрикувати штучним мітингом. Розігнати їх не вийде, оскільки на місце кожного прийде десять чоловік. Влада зробила вже достатньо, щоб відправити її у відставку. Тому правдами і неправдами чіпляється за посади», ― цитує прес-центр «УДАРу» виступ Кличка.

Він також закликав усіх народних депутатів сьогодні прийняти постанову про призначення чергових виборів київського мера і голови Київради.

Лідера фракції «УДАР» підтримав і голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк. З парламентської трибуни він також додав: «Як так виходить, що в столиці України немає законно обраного мера? У Донецьку є, в Єнакієво є, а в Києві немає. Думаєте його не буде? Буде... Давайте поставимо крапку в цьому питанні і повідомимо киянам, що у них є право обирати і бути обраними», цитує прес-центр об'єднаної опозиції.

Нагадаємо, 1 квітня погоджувальна рада ВР розмістила на сайті парламенту порядку денного засідання Ради 2 квітня. В її план на 12:30 було включено питання про призначення дати виборів київського мера та голови КМДА.
#img_gallery#