• Захист вимагає звільнити Юлію Тимошенко слідом за Луценком

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 8 квітня 2013 року

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає її звільнення необхідним чинником євроінтеграції України.

«Хочу звернути увагу всіх чиновників Євросоюзу щодо Юрія Луценка. Вони практично всі вітали крок з помилування екс-міністра МВС. При цьому зазначили, що це тільки один крок, який гарантує підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», ― цитує прес-центр «Батьківщина» думку Власенко.

При цьому він підкреслив, що Тимошенко не скоювала тих злочинів, в яких її звинувачують, і подальше перебування екс-прем'єра України за ґратами залежить від рішення Президента країни.

«Ви бачите, що все, що стосується справ Юлії Тимошенко, цілком залежить від волі однієї людини ― Віктора Януковича», ― зазначив Власенко на брифінгу.

«Немає справи Щербаня. Тимошенко непричетна до його вбивства. Немає справи в Харкові. Я вже не кажу про справу «Опель-Комбо» і «кіотські гроші». Ніяких справ проти Тимошенко немає», ― підкреслив захисник лідера опозиції.

Нагадаємо, 7 квітня Президент України підписав Указ про помилування Юрія Луценка і ще п'яти арештантів. До їх числа увійшов і екс-міністр охорони навколишнього природного середовища Георгій Філіпчук.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...