• Кладовища Києва готують до травневих поминальних днів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 9 квітня 2013 року

У зв'язку з поминальними днями, які пройдуть з 9 по 14 травня 2013 року, ритуальні служби Києва активно готують міські цвинтарі.

Як повідомляє прес-центр КМДА з посиланням на начальника управління ритуальних послуг Миколу Бабій, частину території кладовищ вже очистили від сухих та повалених дерев і встановили контейнери для сміття. Залишилося відремонтувати пошкоджені металеві огорожі, 540 контейнерів для сміття і три громадських вбиралень на Північному та Міському кладовищах.

Крім того, у великих маштабах фарбують арки, фасади, хвіртки, бордюри, туалети, 661 контейнерів для сміття та 88 км поливальних водопроводів.

Також адміністрація ритуальних послуг подбає про встановлення на кладовищах в поминальні дні 122 мобільних біотуалетів і забезпечить доставку транспортом пенсіонерів та інвалідів.

Як нагадує прес-центр КМДА, 9 травня відбудеться поминальний день на Військовому кладовищі.

12 травня ― на Корчуватському кладовищі, Мишоловському, Пирогівському, Північному, Лісовому, Чапаєвському, Південному, Святошинському, Пуща-Водицькому, Солом'янському, Совському, Братському, історико-меморільному Лук'янівському заповіднику, Старообрядному і Шулявському кладовищах.13 травня
― на Біличанському, Вигурівському, Жулянському, Дарницькому, Позняквіському, Троєщинському, Звіринецькому, Куренівському та Бортничанському кладовищах.

Та 14 травня поминальний день пройде в РС СКП «Київський крематорій», Байковому, Бикінявскому і Михайлівському кладовищах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...