• Весняна повінь досягла максимальної відмітки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 10 квітня 2013 року

Відучора в річках України сформувалися максимальні рівні весняного водопілля. Сніг залишився лише на високогір'ї Карпат. Паводки майже закінчилися і Гідрометцентр очікує найближчми часом спад води.

У найближчі дні (10-14 квітня) підвищення рівнів води продовжиться на річках басейнів Прип'яті (у Волинській та Рівненській областях), на притоках Дніпра (в Тернопільській та Хмельницькій областях) і Десни, передає прес-центр МНС повідомлення глави Гідрометцентру Миколи Кульбіди.

Зростання води очікується в межах 10-40 см над поточними рівнями, що спричинить подальше затоплення сільгоспугідь, заплавних територій і знижених ділянок.

Підняття води на 0,5-1,5 м очікується і на Закарпатті. 10-11 квітня тут пройдуть інтенсивні дощі, які спровокують новий ріст водних відміток. А 13-14 квітня дощі заллють Прикарпаття та Карпати.

У районі Києва максимальний рівень води очікують лише до кінця квітня ― на початок травня. «Але прогнозовані зміни житловим масивам та промисловим об'єктам не загрожують», ― підкреслив Кульбіда.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...