• В Києві сповзає по схилу ціла вулиця

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 10 квітня 2013 року

Через загрозу обвалу в Солом'янському районі столиці ДАІ тимчасово перекрила рух по вулиці Краснодонська.

Частину вулиці, яка сповзла вниз по схилу (більше 10 метрів), огородили червоно-білими стрічками і знаками дорожнього руху, що забороняють проїзд автотранспорту вниз по вулиці.

На дорозі, де підтоплюється ґрунт, також викладені мішки з піском, щоб затримувати воду, яка стікає з гори. Але кияни все одно ходять по небезпечній ділянці, повідомляє газета «Сегодня».  

Жителі Краснодонської вважають, що винні в цьому підземні води, які йдуть тут кожен рік. Але зсув з'явився вперше. Причому, частина ґрунту разом з асфальтом просіли за кілька годин майже на метр. Об 11 ранку 9 квітня ця ділянка була ще ціла. А частина схилу від дороги почала потихеньку сповзати ще з неділі.

«За весь час, що я тут живу, такого не пам'ятаю. Це вперше. Що буде?», ― прокоментувала репортерам жителька цього району.

«Він далі піде по-любому. І, якщо вийдуть ґрунтові води, вже нічого не допоможе. Я шокований, особливо від того будинку. Що робити, не знаю», ― відповів журналісту «Сегодня» інший очевидець, на ім'я Костянтин.

«Два дні для зсуву ― це ще повільно. У Карпатах це відбувається дуже швидко», ― прокоментував ще один перехожий.

Як вважають фахівці, житловим будинкам схил, що сповзає, не загрожує. Під ним знаходиться тільки автомобільний паркінг. Але трохи далі розташовані супермаркет і ряд торгових центрів.

Нині у Києві зафіксовані зсуви в 18-ти місцях. Серед них, зсув на Замковій горі, який засипав будинок по вулиці Воздвиженській. Зсув на Аскольдовій могилі, на Наддніпрянському шосе, в районі Зеленого театру і на вулиці Буковинській.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...