• МНС попередило про підйом рівня води 10-12 квітня

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 9 квітня 2013 року

На притоках Дністра, що протікають в Тернопільській та Хмельницькій областях, а також річках басейну Прип'яті (в Рівненській обл.) 10-12 квітня очікується продовження підйому рівнів води до 40 см над поточними рівнями, повідомляє прес-служба МНС.

Місцями можливі затоплення заплав, сільгоспугідь, будинків та господарських будівель в окремих населених пунктах. Це стосується Підволочиського району на Тернопільщині, Волочиського району на Хмельниччині та Зарічненського району на Рівненщині.

У даний час високий рівень відмітки води залишається в Сокальському районі Львівської області України, зокрема в місті Великі Мости, в адміністративному центрі Кам'янко-Бузького району Львівської області, біля Червонограда і в селах Межиріччя та Сілець. Місцеві жителі цих районів навіть пересіли на човни, повідомляє «УкрІнформ».

Зараз також в цілодобовому режимі працює техніка в Ірпені та в Бородянському, Вишгородському, Макарівському і Києво-Святошинському районах Києва. За останню добу тут рятувальники МНС відкачали понад 34 тис. куб. м води.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...