• У Львові показали істину, доброту і терпіння

  • Понеділок, 8 квітня 2013 року
Вперше на Галичині пройшла виставка картин під назвою «Art of Zhen Shan Ren», або «Мистецтво Істини-Доброти-Терпіння». Експозиція розташувалася у виставковому центрі «Палац Мистецтв» у центрі Львова.

Вишукану львівську публіку важко здивувати будь-якою культурною або мистецькою подією. Дійсно, Львів вважається культурним центром Західної України, саме тут народжуються професійні творчі особистості України, які закінчують Львівську національну академію мистецтв.

Тим не менш, як художники-професіонали, так і пересічні громадяни були приємно вражені високою якістю художніх творів майстрів із 7-ми країн світу, здебільшого вихідців з континентального Китаю, яких об’єднує три ієрогліфи — «Чжень Шань Жень», каже Гліб Куліков, один із організаторів виставки.

Ці три ієрогліфи, згідно з ученням Фалунь Дафа, якому слідують художники, відображають властивість Всесвіту і природну характеристику будь-якої матерії або живої істоти. На українську мову це поняття можна перекласти як «Істина Доброта Терпіння». Тобто, згідно з цим знанням, якщо жива істота притримується у житті цього правила, вона асимілюється зі всім Всесвітом, живе у гармонії та щасті.

Художники в своїх творах також описали жахливі події сьогодення Китаю, де прихильників цього вчення з 1999 року репресує комуністичний режим, який боїться втратити контроль над людьми, встановлюючи атеїстичні бездуховні норми. Ці репресії, як відзначають правозахисні організації набули небаченої жорстокості. Зокрема, у послідовників Фалунь Дафа, оскільки вони відомі в Китаї своїм здоровим способом життя, почали видаляти органи з метою подальшої їх трансплантації за великі кошти.

Як відзначають організатори виставки, у Львові з великою повагою та цікавістю ставляться до будь-якого мистецтва, тому виставку відвідало дуже багато мешканців та гостей міста.

«Приємно було бачити велику кількість молоді, навіть дуже маленьких прихильників мистецтва високого ґатунку. І, незважаючи на серйозну та глибоку тематику творів, наприкінці виставки обличчя відвідувачів немов сяяли світлом доброти та гармонії», — каже Куліков.
Підписатися:

Коментарі