• На Бортницькій станції прорвало дамбу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 11 квітня 2013 року

Під Києвом через інтенсивне танення снігу і підняття ґрунтових вод на муловому полі №3 Бортницької станції аерації (БСА) «Київводоканалу» вчора ввечері прорвало дамбу.

Аварія сталася в районі пропускного колодязя. Насос не впорався із занадто великим потоком талої рідини, яка стікала в приймальний резервуар насосної станції, повідомляє прес-служба МНС України.

О шостій годині ранку 11 квітня витік води було припинено силами аварійної служби МНС, «Київводоканалу» і 200 військових. У цілому на ліквідацію аварії було кинуто близько 600 чоловік і 36 машин спецтехніки. Тут же працював штаб і з ліквідації надзвичайної ситуації.

У водоканалі запевнили, що Києву аварія нічим не загрожує: тала вода йде на Бортничі. А до найближчого населеного пункту 3 км.

Раніше, близько двох місяців тому, директор БСА Володимир Бражник укотре бив тривогу, що захисні споруди блоків, які утримують відходи від стічних вод, можуть не витримати інтенсивного танення снігу, і відходи заллють населені пункти під Києвом. На земляних дамбах вже тоді було виявлено 18 промивів.

Після цієї заяви Бортницьку станцію особисто відвідав Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник і, оглянувши стан мулових полів, заявив, що ситуація на БСА під контролем, загрози екологічної небезпеки населенню під Києвом немає.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...