• В Англії показують піщані скульптури зірок Голівуду

  • Геннадій Годун | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 березня 2013 року
На пляжі курортного міста Уестон-Сьюпер-Мер, що розташоване в Північному Сомерсеті Англії, готується до відкриття щорічний фестиваль піщаних скульптур.

У цьому році тематикою заходу вибрана кіноіндустрія Голлівуду — персонажі та сцени з кінострічок і мультфільмів, а також популярні актори. Фестиваль офіційно відкриється в п'ятницю 29 березня, а поки що два десятки з гаком висококласних майстрів зі всього світу вдень і вночі трудяться над зведенням скульптур із сипкого матеріалу, повідомляється на сайті фестивалю.

Чотири тисячі тонн унікального пляжного піску незабаром перетворяться в персонажів фільмів «Зоряні війни», «Володар кілець», «Пірати Карибського моря», «Історія іграшок», а також героїв Клінта Іствуда, Марлон Брандо і Роберта де Ніро — всього понад 30 скульптур з'явиться через кілька днів на п'ятачку пляжу.

Майстри створюють свої роботи тільки з піску і води завдяки особливій властивості місцевого матеріалу. Скульптурі не дають розсипатися після висихання загострені краї піщинок. Форми з піску настільки стійкі, що з легкістю можуть протриматися кілька місяців. Тому глядачі зможуть насолоджуватися шедеврами майстрів аж до кінця вересня цього року.

Запрошуємо й вас подивитися на пісочні скульптури.


Відео. Фестиваль в Уестон-Сьюпер-Мер — як створюються скульптури з піску.

Підписатися:

Коментарі