ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Google дозволила заповідати аккаунти на випадок смерті

Велика Епоха
Google вперше офіційно запустила функцію під назвою «Неактивний менеджер» («Inactive Account Manager»). Завдяки їй користувач може «заповідати» свій аккаунт після смерті довіреній особі, повідомляється в блозі корпорації.

Функцію «Неактивний менеджер» можна знайти в «Налаштуваннях аккаунта» на сторінці Google. Тут користувач може написати компанії, що робити з його Gmail-ящиком, повідомленнями і даними інших служб Google, якщо з якоїсь причини аккаунт стане неактивним. При нульовій активності довгий час Google буде вважати аккаунт мертвим.

У розділі «Управління обліковим записом» користувач може вибрати опцію, яка дозволить видалити його дані через три, шість, дев'ять або дванадцать місяців бездіяльності. Або ж він може вибрати довірені контакти, які будуть через вказаний період часу отримувати інформацію від декількох або всіх видів послуг компанії: +1 s, YouTube, Blogger (Блогер), Contacts and Circles (Контакти та круги), Drive (Управління), Gmail (пошта), Google+ Profiles (Профілі), Pages and Streams (Сторінки і Напрямок), Picasa Web Albums (Фотоальбом).

До цього часу система Googlе ніяких дій робити не буде. А перед тим як запустити опцію, вона спочатку попередить аккаунт, відправивши на його мобільний телефон і електронну пошту вторинноі адреси текстове повідомлення.

«Ми сподіваємося, що ця нова функція дозволить Вам спланувати своє цифрове життя після смерті. Таким чином, ми захистимо вашу конфіденційність і безпеку і позбавимо проблем ваших близьких після вашої смерті», ― наголошується на Googlе-блозі.