ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

25 готелів у Болгарії продають

Велика Епоха
В реєстр продажів Болгарії судові виконавці включили 25 курортних готелів по всій країні.

Фото: monitor.bg
Фото: monitor.bg
Як повідомляє «Монітор» з посиланням на Палату приватних судових виконавців Болгарії, ці готелі виставлені на продаж через прострочення кредитів господарями.

У цьому місяці було опубліковано вже 11 таких оголошень. По одному готелю продається в різних містах по всій країні, а в Слівені і Балчику — по два.

Найдорожча нерухомість продається в Санданські, де стартова ціна становить 3 152 046 левів ($2 105 882), а найдешевша ― в Котелі (третє за чисельністю населення місто в східній частині гір Стара-Планіна) в зоні «Чукарі» ― за 162 тис. левів (понад $108 тис.).

Чотири готелі продаються зі стартової ціни в понад 1 млн левів (в Слівені, Кітені і Хасково).

Стартова ціна інших готелів на аукціоні варіюється від 500 тис. до 800 тис. левів, і тільки два готелі виставлені за 250 тис. левів.

Як зазначили в Палаті судових виконавців, тендери дорогих об'єктів важко реалізувати через відсутність зацікавленості іноземних інвесторів. Тим не менш, у 2012 році в Банско був проданий готель туристичної компанії «Алма Тур», що збанкрутилася. Це була найдорожча нерухомість, виставлена за рішенням судового виконавця.