• «Боржомі» повернеться на російський ринок

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 11 квітня 2013 року
Після семи років заборони Росспоживнагляд дав добро грузинській мінеральній воді «Боржомі» повернутися на російський ринок.

Про це сьогодні повідомив ІТАР-ТАРС голова Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів Геннадій Оніщенко.

Керівник відомства зазначив, що повернення популярної мінеральної води на ринок Росії відбулося пізніше, ніж це передбачалося. Це сталося через те, що експерти забракували першу партію «Боржомі». Зараз проведена повторна перевірка, і товар допустили на прилавки магазинів.

Це вже третя грузинська компанія, якій дозволили повернутися на російський ринок в цьому році. Раніше, 6 квітня, такі дозволи отримали винні компанії «Винний дім Дугладзе» і «Кіндзмараулі Марані».

Поставки мінеральної води «Боржомі» були заборонені Росспоживнаглядом у 2006 році через порушення грузинськими виробниками санітарно-епідеміологічних норм. Однак в Грузії назвали цю заборону «політично мотивованою». Про повернення грузинського бренду на російський ринок заговорили лише наприкінці 2012 року, коли в Грузії змінилася влада.
Підписатися:

Коментарі