• До Тимошенко не пустили Луценка, Яценюка та Турчинова

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 квітня 2013 року

У харківську лікарню, де лікують засуджену екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко, прибули соратники Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Юрій Луценко, Арсен Аваков, Андрій Кожем'якін, Сергій Пашинський, Роман Забзалюк та Андрій Павелко.

Вони перебувають (на 11:30) на 9-му поверсі, де лежить Тимошенко. Але політиків, що прибули на побачення з лідером опозиції, не пускають.

«Ми вже давно в лікарні. Нас не пускають. Стоїмо під дверима на сходах», ― цитує прес-служба «Батьківщина» повідомлення народного депутата Арсена Авакова.

У свою чергу, Державна пенітенціарна служба України відзначає, що жоден із запрошених Тимошенко на зустріч не подавав письмового запиту в ДПтС на побачення з засудженою.

«ДПтС повідомляє, що засуджена Тимошенко замість того, щоб поїхати в суд, запланувала проведення партійної наради за участю Яценюка, Луценка і Турчинова. А їхати на засідання Київського районного суду Харкова, заплановане на 12 квітня, вона відмовилася за станом здоров'я», ― наголошується в повідомленні прес-служби відомства.

Як нагадує ДПтС, Тимошенко подала відповідну заяву на зустріч з Яценюком, Луценком і Турчиновим 11 квітня. Побачення вона призначила на 12 квітня о 10 годині.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...