ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вбивцю з Бєлгорода шукають і в Україні

Велика Епоха
Правоохоронці Харківської, Сумської та Луганської областей, а також прикордонна й митна служби України отримали завдання на пошук та відстеження російського злочинця, який учора в Бєлгороді розстріляв шістьох людей та зник з місця злочину.

Підозрюваний у вчиненні стрілянини в Бєлгороді. Фото: ria.ru
Підозрюваний у вчиненні стрілянини в Бєлгороді. Фото: ria.ru
Підозрюваним є бєлгородець Сергій Помазун 1981 року народження. Чоловік має судимість і відсидів чотири роки.

У Росії на пошуки Помазуна кинуто понад 1200 поліцейських Бєлгородської області і всього Чорнозем'я. Біля дитячих установ чергують посилені наряди спецслужб. Також перевіряється вся інформація, яка надійшла від людей, що бачили чоловіка, схожого на підозрюваного. Поки жодна не підтвердилася.

За даними ФСБ, вбивця був одягнений у синю куртку, чорну в'язану шапку і сірі спортивні штани. Волосся довге до плечей. Злочинець при собі може мати цілий арсенал зброї: карабін «Вепр-308», напівавтомат і газовий пістолет «ІЖ-27». За інформацію про місцезнаходження Сергія Помазун оголошено винагороду в 3 млн рублів.

Нагадаємо, 22 квітня 2013 року в Бєлгороді чоловік відкрив вогонь у збройовому магазині, а потім на Народному бульварі. На місці загинули п'ять осіб. В їх числі учениця сьомого класу. Пізніше в реанімації померла ще одна 16-річна дівчина.