• В бостонському теракті звинувачують чеченця

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 19 квітня 2013 року
Американські ЗМІ повідомляють про те, що їм стало відоме ім’я терористів, які організували вибухи під час марафону в Бостоні. Називають ім’я Джохара Цанаєва — чеченця родом із Махачкали, який вже тривалий час проживає в США та, можливо, навчається в Бостоні.
За іншими даними молода людина навчається в Кембриджі.
В соціальній мережі Вконтакті залишається відкритий акаунт Джохара. Молода людина пише, що головне в житті для неї — кар’єра та гроші. На сторінці опубліковані переважно жартівливі відео та записи. Жодних згадок про релігійну ненависть не знайшлось, проте із 5 груп, на які він підписаний, 3 — про Іслам. Інші дві — гумористичні.
А от інші користувачі соціальної мережі, які дізнались його ім’я, вже написали на його «стіні» чимало образливих повідомлень. Судячи зі сторінки Вконтакті, востаннє Джохар був в мережі сьогодні.
Юнак дуже схожий на фото підозрюваного, яке опублікувала поліція. На ньому — молода людина із кудрявим волоссям в білій бейсболці.
Про іншого підозрюваного повідомляють, що він загинув від численних ушкоджень та поранень із вогнепальної зброї. Його називають братом Царнаєва, передає rt.com.
Влада США поки що офіційно не підтвердила, чи є Джохар Царнаєв підозрюваним у вчиненні теракту.

За останніми даними, від вибухів під час бостонського марафону постраждали 183 людини, 23 з них перебувають в критичному стані.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...