• Засновника «ВКонтакті» викликали на допит

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 18 квітня 2013 року
Творця соцмережі «ВКонтакті» Павла Дурова викликали на допит до Слідчого комітету Росії, а разом з ним і віце-президента компанії Іллю Перекопського у справі про наїзд на співробітника ДІБДР.

Наразі місцезнаходження перших осіб «ВКонтакті» не відоме, тому СК залишив повістку в офісі компанії. Якщо Дуров і Перекопський не з'являться на допит, їх можуть заочно звинуватити у злочині і оголосити у федеральний розшук, повідомляють «Известия».

У СК заявили, що мають у розпорядженні достовірні данні про те, що в момент наїзду на інспектора ДПС 5 квітня в білому Mercedesі перебував Павло Дуров.

10 квітня СК порушив відносно водія Mercedes, що розшукують, кримінальну справу. З тих пір в офісі «В Контакте» провели обшук. Ордер на обшук був виписаний і на квартиру творця ТОВ на вулиці Камишова. Поки житло Дурова не обшукували.

Нагадаємо, 5 квітня інспектор ДАІ хотів зупинити білий Mercedes за порушення правил дорожнього руху, однак водій не відреагував на вимоги. Порушника ППД стали переслідувати на патрульному авто. У пробці «Мерседесу» довелося зупинитися, але коли до нього підійшов інспектора ДПС, водій різко почав рух та скоїв наїзд. Представник ДАІ отримав удари і синці, автомобіль же зник з місця події.
Підписатися:

Коментарі