• Закон про чаклунство скасують у Новій Гвінеї

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 квітня 2013 року
Прем'єр-міністр Папуа ― Нової Гвінеї Петро О'Ніл пообіцяв скасувати в країні спірний закон про чаклунство.
Однак на це піде якийсь час, перш ніж вони вирішать питання ануляції, повідомляє News
«Ми починаємо працювати над цим. Але у нас на розгляді є ще дуже багато питань, тому я не можу гарантувати вирішення цієї теми сьогодні. Швидше за все, це відбудеться на одній з найближчих сесій. Ми зупинимо цю нісенітницю про чаклунство і всі інші варварські закони проти чорної магії».
Як зазначає видання, минулого тижня в автономному регіоні Бугенвілі натовп обезглавив колишню вчительку початкової школи, адвоката-правозахисника Хелен Румбалі, після того як її звинуватили в чаклунстві за допомогою якого вона нібито вбила свою колегу. Перед смертю її піддали нестерпним мукам, повідомляє Telegraph Media
Її сестра Ніколо Румбалі з двома дочками-підлітками також були схоплені і протягом трьох днів зазнавали тортур. У результаті їх теж обезголовили на очах у місцевої громади.
Цей інцидент стався через кілька днів після ще одного випадку в державі. У той день тортурам розпеченим залізом піддали шість жінок, одну з них спалили живцем.
Ще раніше, в лютому розлючений натовп звинуватив у чаклунстві молоду матір. Її роздягли догола, облили бензином і спалили живцем.
Віра в чаклунство і чорну магію широко поширена в бідній Тихоокеанській країні, де нез'ясовані причини смертей, особливо дітей, часто стають мотивацією для звинувачення в чаклунстві. Нерідко так званих чаклунів, як повідомляється, вбивають з особистої кровної помсти.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...