• Міністр ЖКГ пообіцяв відремонтувати всі ліфти в Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 16 квітня 2013 року
Міністр ЖКГ Геннадій Темник пообіцяв раз і назавжди вирішити одну з проблем українського житлово-комунального господарства: модернізувати в Україні всі застарілі ліфти і відновити непрацюючі.
Міністерство ЖКГ відремонтує всі ліфти в Україні. Фото: zoda.gov.uaНа цей проект відомство планує залучити 1 млрд грн за допомогою інвестицій під держгарантії, повідомляє «Слово і діло». 
За даними відомства, зараз в Україні не працюють 4 000 ліфтів із 92 000. А з решти модернізації та капремонту потребують більш 20%.
У свою чергу, народний депутат від фракції Партії регіонів Сергій Гриневецький хоче вирішити дане питання через прийняття державної програми «Ліфти України».
Як нагадує сайт громадської ініціативи, у 2011 році Міністерство ЖКГ повідомляло про 6 000 непрацюючих ліфтів. При цьому мільярдні кредити на ремонт не залучалися.
Утім, на практиці обіцянки міських голів щодо ремонту ліфтів часто виконуються не повною мірою. Так, київський голова Олександр Попов в 2012 році відремонтував тільки 159 із 324 запланованих, Михайло Добкін за час свого головування в місті відремонтував 48 ліфтів із 230. А Вінницький Голова Володимир Гройсман в 2011 році обіцяв відремонтував 25 ліфтів, але таку обіцянку не виконав. 
Повністю реалізували зобов’язання про ремонт ліфтів тільки міські голови Черкас Сергій Одарич та Сімферополя Віктор Агеєв.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...