• Тимошенко не захотіла виписуватися з лікарні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 16 квітня 2013 року

Головлікар Михайло Афанасьєв Харківської лікарні, де лежить Юлія Тимошенко, заявив, що екс-прем'єр-міністр України відмовилася від пропозиції виписатися з лікарні.

Він зазначив, що бесіда з пацієнткою у нього відбулася вчора, про що він повідомив керівництву Качанівської колонії, повідомляє УНН.

«Враховуючи звернення пенітенціарної служби (ДПтС) з питання подальшого перебування Тимошенко в нашій лікарні, вона повинна бути виписана, щоб виїхати для участі в засіданні суду. Ми не можемо утримувати хворого в лікарні проти його волі. Але Юлія Тимошенко не дала згоду на виписку», ― повідомив керівник ЦКБ №5.

Афанасьєв додав, що вони мають намір і далі йти назустріч позиції пацієнтки, хоча з медичної точки зору її давно пора виписати.

Вчора ДПтС звернулася в ЦКБ № 5 з проханням вирішити питання доцільності подальшого перебування лідера опозиції в стаціонарі. У свою чергу Юлія Тимошенко в черговий раз «у категоричній формі» відмовилася від етапування для участі в судовому засіданні і переведення в колонію, повідомляє прес-служба ДПтС з посиланням на керівника колонії Ігоря Колпащікова.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...