• Оператори мобільного зв’язку здають міліції телефони пікетувальників

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 17 квітня 2013 року

Мобільні оператори за рішенням суду надали міліції списки абонентів, які 2 квітня пікетували поблизу Верховної Ради та були всередині. Правоохоронці, таким чином, розшукують хуліганів, які в той день закидали сніжками депутатів від Партії регіонів, передає «Тексти.org.ua».

«Мені подзвонили з міліції. Невідомий назвався якимось працівником міліції з Печерського райвідділу. На чий номер телефону він дзвонить «міліціонер» пояснити не зумів. Лишень почав казати, що мій номер телефону зафіксований під час акції 2 квітня. На мої запитання, на яких підставах він отримав цю базу даних телефонів, «міліціонер» відповів, що за рішенням суду. Цікавили міліціонера «сніжки!», — пише народний депутат Олесь Доній на своїй сторінці в Facebook.

Подібний дзвінок надійшов і парламентському журналісту Ользі Сніцарчук. Оглядача попросили з'явитися до міліції для дачі свідчень, що вона робила і де була 2 квітня, коли біля Верховної Ради проходив мітинг.

Міліція також опитала всіх активістів політичних протестів у Києві.

Нагадаємо, 2 квітня мітингувальники під стінами Верховної Ради закидали сніжками депутатів від Партії регіонів, коли ті виходили з будівлі парламенту. Серед них були жінки-депутати: Юлія Льовочкіна, Ірина Горіна та Марина Ставничук. Ірина Горіна повідомила, що в результаті «снігового обстрілу» медики констатували у неї струс мозку і закриту черепно-мозкову травму. За фактом нападу столична міліція порушила кримінальне виробництво.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...