ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Печерському районі Києва вчительку викинули з власного будинку

Велика Епоха
Київську вчительку української мови Ніну Москаленко столичні рейдери сьогодні виселили з власного будинку, речі викинули на вулицю, а входи й вікна заварили металевими щитами й ґратами.

Ніну Москаленко виселили з власного будинку. Фото: prokuratura.org.ua
Ніну Москаленко виселили з власного будинку. Фото: prokuratura.org.ua
Як повідомляє прес-центр партії «Свобода», вранці до приватного сектору жінки за адресою Землянський провулок, 14 (Печерський район Києва) під'їхали три автобуси «Беркуту», виконавча комунальна служба і нові власники. Вони виламали двері і силою витягли 48-річну господиню, її стару матір і неповнолітнього сина з приміщення. Меблі та речі виставили на вулицю, а всі входи і виходи в будинок заварили.

Виселення було здійснено на підставі рішення Апеляційного суду Києва, винесеного в лютому цього року. Суд залишив у силі ухвалу Печерського суду: видворити сім'ю з власного будинку.

Рейдерство проти Москаленко, яка проживала в Землянському провулку з 50-х років, почалося у вересні минулого року. Незадовго до цього, в липні, сім'ю відвідали юристи. Вони пояснили, що захищають інтереси якогось Юрія Бабенка, якому належить 1/3 частина цього будинку. Натомість посадові особи запропонували Москаленко будинок за містом. Однак Ніна Іванівна згодна була обміняти свої 2/3 частини житла тільки на квартиру в Києві.

Повідомляється, що після відмови на вчительку стали чинити психологічний та фізичний тиск: погрожували розстрілом, вибивали вікна, ламали паркан, тримали в ізоляторі, тягали по судах і створили проблеми на роботі, в підсумку зовсім позбавивши її робочого місця.

«У нас немає достовірних даних про замовників, але ми маємо у своєму розпорядженні імена людей, які займаються обслуговуванням рейдерських махінацій і знищенням людини у всіх спектрах фізичного існування і соціальної активності. Чого тільки не довелося витримати цій жінці!», ― підкреслюється в заяві партії «Свобода».