• Київрада працюватиме далі і без виборів - Герега

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 18 квітня 2013 року
Хоча Київрада після 2 червня стане нелегітимною, але секретар ради Галина Герега заявила, що готова продовжувати працювати.

Вона вважає, що в незалежності від того, буде прийнято рішення про нові вибори чи ні, КМДА має продовжувати свою роботу, пише «Дзеркало тижня».

«Це не в наших повноваженнях. Яке рішення прийме Верховна Рада, таке ми і будемо виконувати. Все одно буде прийнято якусь постанову. Вона не може висіти в повітрі. Ми будемо виконувати те, що прийме Рада», ― зазначила секретар.

Термін повноважень Київської міськради та мера закінчується 2 червня 2013 року згідно з Конституцією України, причому ці повноваження не можуть бути продовжені. Однак провладна більшість депутатів від Партії регіонів продовжують відкладати голосування щодо гострого для киян питання. Свої дії регіонали мотивують необхідністю розглянути терміни виборів, в першу чергу, Конституційним судом.

Зі свого боку глави фракцій від опозиційних партій домагаються від влади «не нехтувати законом» і призначити вибори у столиці на 2 червня 2013 року.
Підписатися:

Коментарі