• Азаров пообіцяв якісні дороги

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 17 квітня 2013 року

На сьогоднішньому засіданні Уряду прем'єр-міністр Микола Азаров поставив завдання розглянути на найближчому засіданні програму будівництва та реконструкції українських автомагістралей, повідомляє прес-центр КМУ.

Прем'єр зазначив, що нинішня зима була найсуворішою за останні 100 років, що позначилось на автодорожніх покриттях.

«Без перебільшення скажу, що з листопада по квітень ми прожили не одну, а відразу вісім зим. Це поставило крапку в компромісах щодо якості доріг, які ми будуємо. Ми не настільки багаті, щоб мостити одноразові траси. Ми проконтролюємо розрахунки вартості дорожнього будівництва, створення матеріально-технічної бази, випуск вітчизняного бітуму та інших матеріалів за новими вимогами до класу і якості доріг», ― підкреслив Азаров.

Прем'єр закликав Уряд зокрема розглянути питання інвестування, задіяти додаткові ресурси з державних та місцевих резервів, щоб значно збільшити обсяги капітального дорожнього будівництва.

За словами Азарова, в планах Кабміну на 2013-2014 рр. заплановано побудувати і реконструювати 2600 км міжнародних транспортних коридорів. Капітально відремонтувати 1300 км доріг державного значення та підлатати 30500 км місцевих доріг. При цьому підвищити нормативи якості таких ремонтів.

Плюс до цього завершити будівництво автомобільного мосту в Запоріжжі, побудувати обходи Донецька, Дніпропетровська, Лубен, Сімферополя, Дунаївців (всього 253 місця), де відбувається велика кількість аварій.

Нагадаємо, в минулому році на будівництво доріг самого Києва було виділено 1,5-1,6 млрд грн. Багато з цих трас не пережили нинішню зиму і знову потребують ремонту. На думку «Укравтодору» і підрядників, коштів на будівництво та реконструкцію було виділено мало, тому їх ремонтують і будують недостатньо, повідомляла раніше Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...