• В Україні стане більше дешевих авіарейсів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 22 квітня 2013 року

Україна та її головні аеропорти (Києва, Львова, Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Одеси та Сімферополя) вже в цьому році залучать не менше п'яти бюджетних міжнародних авіакомпаній, які пропонують для пасажирів вкрай низьку плату за переліт.

Так, з 29 травня з київського аеропорту «Бориспіль» до Іспанії почнуть здійснювати регулярні рейси літаки авіакомпанії Vueling Airlines. З 1 червня на український ринок вийде італійський лоукостер Air One, повідомляє журнал Forbes.

На черзі можливі британська easyJet та ірландська Ryanair, з якими український уряд зараз веде переговори. Решту партнерів влада поки не розголошує, поки не буде досягнута домовленість з усіх питань.

Розширить свої польоти в Дніпропетровськ, Львів та Одесу й латвійський дискаунтер airBaltic, угорсько-польський Wizz Air, близькосхідна бюджетна компанія Air Arabia, турецька Pegasus Airlines і FlyDubai з Об'єднаних Арабських Еміратів.

Всі ці лоу-кост-авіакомпанії пропонують клієнтам велику кількість знижок, спецпропозицій і квитки за низькими цінами. Приміром, вже торований рейс Київ-Дубай у звичайній авіакомпанії обійдеться близько $550, а в через послуги FlyDubai, якими в аеропортах Києва, Донецька і Харкова користуються з літа минулого року, ― в $399.

Підписатися:

Коментарі