• «Російський Діснейленд» побудують у Москві

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 22 квітня 2013 року
На півдні Москви влада столиці Росії планує створити парк «Діснейленд».

Проектні напрацювання щодо створення парку в Нагатинській заплаві вже є давно. Цього року мер Москви пообіцяв влаштувати конкурс для залучення інвесторів, ― повідомляє телебачення NTD.

За словами чиновника, «Парк чудес» буде насичений тематичними зонами, атракціонами, спортивними об'єктами, розважальними центрами і комплексами.

«Російський Діснейленд» не буде прообразом американських мультяшних героїв, зазначав раніше президент Російської академії мистецтв Зураб Церетелі. «У нас, свої казки, свої герої, своє багатство і своя ідеологія», ― цитує його коментар «Російська газета».

Нагадаємо, в 2000 роках в цій зоні ландшафту, що охороняється, планувалося побудувати хмарочос «Кришталевий острів», а «Діснейленд» ― в заплаві Нижніх Мневників на північному заході столиці. Проте жителі довколишніх сіл виступили проти цих проектів.

Хоча переселенцям надавалося житло або грошова компенсація, але, не бажаючи переселятися, люди стали подавати позовні заяви до суду за порушення їх прав власника, повідомляла раніше «Російська газета».
Підписатися:

Коментарі