• Журналисти ТВі оголосили страйк

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 24 квітня 2013 року

Більша частина колективу телеканалу ТВі від сьогодні оголосила страйк через зміни власника та ротації в керівництві.

Про це сказано в заяві журналістки каналу Анастасії Станко. Співробітники компанії, в тому числі генеральний директор Наталія Катеринчук і власник ТВі Костянтин Кагаловський опинилися в ситуації рейдерського захоплення каналу.

На офіційному сайті компанії розміщений прес-реліз. У ньому повідомляється, що новим керівником ТВі призначений Артем Шевченко, а новим інвестором ― Олександр Альтман.

Тим часом Кагаловський сподівається протягом доби повернути контроль над каналом.

Співробітники ж ТВі, оголосивши страйк, вимагають зупинити «рейдерське захоплення», дати журналістам вийти в прямий ефір зі своєю заявою щодо ситуації на каналі, забезпечити незалежний і чесний формат мовлення.

«Головним надбанням телеканалу ТВі є його незалежне мовлення, і це надбання не можна дати знищити ні за яких умов. Це мій заклик до обох сторін конфлікту», ― написав на своїй сторінці в Facebook шеф-редактор телеканалу Віталій Портніков.

Раніше, 11 квітня 2013 року, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення внесла зміни до ліцензії ТВі. Згідно з документом 100%-м пакетом акцій ТОВ ТРК «ТелеРадіоСвіт» (ТВі) став ТОВ «Медіа інфо», директором якого є Олег Радченко, повідомляє «Обозреватель».

Нагадаємо, вчора Радченко на правах власника змінив керівництво ТВі. У той же час Кагаловський назвав цей акт «рейдерським захопленням», оскільки ніяких юридичних змін у статутних документах компанії не здійснювалося, про що свідчать і юристи ТВі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...