• Власник ТВі: Здійснено рейдерське захоплення телеканалу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 23 квітня 2013 року
Костянтин Кагаловський, який є власником телеканалу ТВі, заявив, що ніяких змін у статутні документи не було внесено і телеканал захопили рейдери.

«Це класичне рейдерське захоплення телеканалу, здійснене за допомогою заступника з безпеки каналу Радченка, який напередодні викрав статутні документи ТВі», ― цитує «Українська правда» повідомлення, передане Кагаловським.

Юристи телеканалу також підтвердили, що ніяких змін у статутних документах компанії не було внесено.

Сьогодні вранці на сайті ТВі з'явилося повідомлення про те, що новим генеральним директором телеканалу призначений Артем Шевченко, а Наталія Катеринчук звільнена. Новим інвестором оголошений бізнесмен Олександр Альтман із Нью-Йорка.

Тим часом, одна з журналістів ТВі Настя Станко написала на своїй сторінці у Фейсбук, що працівники каналу дізнались про зміну керівництва лише з публікацій на сайті, раніше про таку заміну їх ніхто не сповіщав.

У свою чергу Шевченко підтверджує своє нове призначення і зміну керівництва.

«Насамперед ми запросимо повернутися на ТВі Марію Бурмаку та Вахтанга Кіпіані, і вже з вересня запропонуємо новий графік мовлення», ― цитує ведучого «Знаку оклику» газета «Сегодня».

Однак Катеринчук наполягає, що нічого у складі засновників не змінилося. «Я залишаюся на своїй посаді. Нічого не змінилося, ні у складі засновників, ні у керівному складі, ні в інвесторах. Все залишається, як і було», ― заявила вона.

Нагадаємо, сьогодні о 9 ранку заступник директора з безпеки каналу перекрив всі входи і виходи в будівлю телекомпанії ТВі. Костянтина Кагаловського в приміщення не впустили.
Підписатися:

Коментарі