• «Бєлгородський стрілок» переховувався на болоті в лісі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 24 квітня 2013 року
Ймовірний вбивця з Бєлгорода Сергій Помазун, якого розшукували і в Україні, більшу частину часу переховувався на болоті в лісі.

Російські спецслужби затримали його пізно ввечері 23 квітня, коли той намагався по залізничних коліях зі станції Бєлгорода пробратися до товарних вагонів. Під час затримання він завдав чотири ножових поранення 42-річному майору поліції Юрію Сєдих. Троє інших правоохоронців знешкодили зловмисника і затримали, а тяжкопораненого колегу госпіталізували, повідомляє прес-служба МВС РФ.

У даний час «бєлгородському стрілку» пред'явлені звинувачення у вбивстві шести людей, застосуванні насильства до поліції і в розкраданні зброї.

За даними СК, вогнепальну зброю затриманий викинув, ховаючись від правоохоронців, а при собі залишив тільки ніж. Від дачі показань Помазун відмовився, посилаючись на 51-ту статтю Конституції РФ (не свідчити проти себе). Йому призначили адвоката.

Сьогодні буде вирішено питання про арешт підозрюваного та проведенні психолого-психіатричної експертизи, повідомляє Лента.ру.

32-річний бєлгородець обвинувачується в тому, що вдень 22 квітня він відкрив вогонь в збройовому магазині міста та на Народному бульварі, де поранив загалом шістьох чоловік, серед яких виявилися дві школярки.
Підписатися:

Коментарі