• Рішення суду по Тимошенко все одно буде - Генпрокурор України

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 23 квітня 2013 року
Незважаючи на те, що Юлія Тимошенко «затягує процес», їй все одно винесуть вирок у справі ЄЕСУ. Про це сьогодні заявив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка в ході візиту до Одеси.
Як зазначив глава ГПУ, колишній прем'єр-міністр вже більше півтора десятків разів відмовлялася від участі в суді в Харкові. У той же час стан її здоров'я, згідно з висновками медиків, вже давно дозволяє бути присутнім на засіданнях, передає УНН.  
Генпрокурор також підкреслив, що справа Тимошенко перетворилася на «політичну» в суспільній свідомості завдяки «старанням політиків та хитрості підсудної (прикл. авт.: перебування у лікарні), що не стикується з законами».
У свою чергу, захист лідера опозиції неодноразово подавав клопотання про закриття кримінальної справи стосовно ЄЕСУ через відсутність складу злочину. Однак всі прохання відхилені судом.
Сьогодні Київський районний суд Харкова вкотре переніс засідання у справі ЄЕСУ. Наступне слухання призначене на 21 травня 2013 року.
Нагадаємо, перше засідання у даній справі відбулося в Харкові 19 квітня 2012 року. Кримінальний процес стосовно офшорної компанії Єдині Енергетичні Системи, що раніше належила Тимошенко, був початий в жовтні 2011 року. Екс-прем'єр-міністра звинуватили в розтраті бюджетних коштів України на суму $405,5 млн шляхом використання службового становища.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...