• У Криму за місяць народилося дві трійні

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 22 травня 2013 року

Сьогодні з республіканського перинатального центру Керчі виписали щасливу маму з трійнею, а вдома її чекають ще троє дітей, повідомляє газета «Сегодня».

Батько сімейства також щасливий, але тепер на його плечі ляже турбота про благополуччя великої родини. Трійнят назвали Міша, Яша і Даша. Всі вони майже одної ваги ― 2,5 кг.

33-річна Ніна Булгакова тепер мати-героїня. Цей статус їй присвоять на сесії в держраді в кінці травня, а також розглянуть питання про виділення батькам матеріальної допомоги, оскільки зараз сім'я живе в орендованій квартирі.

Ніна розповіла виданню, що трьох вони не планували, та й у роду в них нікого не було з багатоплідною вагітністю. Коли дізналася, що буде трійня, не повірила і розгубилася, але не злякалася.

Народження трійні ― не перший випадок у Керчі. Місяць тому в головному пологовому будинку Криму народилася ще одна трійня. А взимку минулого року в тому ж районі Керчі 20-річна Ірина Якубенко народила відразу трьох синів: Трохима, Гната і Якова. Вдома ж менших братиків чекав їх старший брат. Тепер багатодітні сім'ї планують дружити.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...