• Княжицький: ТВі стане повноцінним і чесним каналом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 8 травня 2013 року

Телеканал ТВі стане «повноцінним», «чесним» каналом, який вступить у боротьбу за рейтинги з основними телекомпаніями України. Про це у своєму блозі на ТВі заявив голова редакційної ради каналу Микола Княжицький.

Княжицький пише: «Мені приємно, що ТВі, нарешті відроджується. Новий керівник каналу Артем Шевченко, Михайло Крупієвський, Катерина Єрмолович і ще 200 їхніх колег готують новий розклад мовлення. Про це я міг тільки мріяти. Вже в травні на відроджений ТВі повернуться українське слово, культура, мистецтво та українські зірки».

Повернувшись на TВi в якості заступника директора з розвитку Михайло Крупієвський, який розробив концепцію цього каналу, сказав, що перехідний етап на повноформатне телебачення буде проходити три-чотири місяці. А у вересні вони планують запустити повний рестарт на новий сезон і почати боротися за рейтинги.

«Головне ― в правильному ключі відображати те, що відбувається навколо нас, створити продукт у „дусі часу“. Цим і буде займатися наша команда: Віталій Портников, Артем Шевченко, Єгор Чичеринда... На TBi з'явиться багато нових облич і нових програм», ― зазначив Крупієвський.

Серед нових програм Княжицький і Крупієвський озвучили такі, як «Вечір з Мирославою Барчук», «Адвокат диявола», «Зелена лампа», «На злобу дня», «Музика для дорослих», «Шалений тиждень» та інші нестандартні «реаліті».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...