• Засуджено ще 5 фігурантів справи клубу «Хромая лошадь»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 30 квітня 2013 року

Власник пермського нічного клубу «Хромая лошадь» Анатолій Зак, в чиєму закладі в 2009 році в пожежі загинули 156 людей, сьогодні отримав 9 років і 10 місяців позбавлення волі за порушення вимог протипожежної безпеки.

Зак просив суд не позбавляти його волі, що б він зміг виплатити потерпілим компенсацію, однак судді не врахували прохання.

Крім нього у цій справі вирок винесли ще чотирьом фігурантам. Виконавчий директор клубу Світлана Єфремова і арт-директор Олег Феткулов засуджени до 4 і 6 років позбавлення волі відповідно в колонії загального режиму.

Батькові й синові Сергію та Ігорю Дербеньовим, які влаштували у закладі феєрверк, також винесли вирок. Батько отримав 5 років позбавлення волі в колонії загального режиму за порушення правил використання піротехніки, син ― 4 роки і 10 місяців за тією ж статтею, передає ИТАР-ТАСС.  

Інспекторам Держпожежнагляду по Пермському краю Дмитру Рослякову і Наталії Прокоп'євій дали 5 років і 4 роки відповідно за халатність. Свій термін вони будуть відбувати в колонії-поселенні.

Раніше, в травні 2012 року був засуджений комерційний директор «Кульгавого коня» Костянтин Мрихін. Його засудили до 6,5 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Нагадаємо, пожежа в нічному клубі Пермі сталася 5 грудня 2009 року. В ту ніч господарі закладу влаштували піротехнічне шоу. В результаті загорілася пінопластова стеля. Відвідувачі не змогли швидко залишити палаюче приміщення, оскільки в ньому не було передбачено запасних виходів евакуації. В результаті від отруйного диму та вогню загинули 156 осіб.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...