ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Колишні журналісти ТВі створять новий проект

Велика Епоха
Колишні співробітники ТВі, які звільнилися в знак протесту «проти свавілля, що коїться на каналі», будуть створювати свій інтернет-проект. Про це заявив журналіст Мустафа Найєм в ефірі телепередачі «Свобода слова» на ICTV. Дискусія велася на тему: Корпоративний конфлікт або наступ на свободу слова?

Фото: politcom.org.ua
Фото: politcom.org.ua
«Ми з нашими колегами, які пішли з ТВі, у тому числі з тими, хто раніше працював на інших каналах, створимо новий інтернет-проект. Він буде дійсно прозорим, тому що в ньому не буде олігархів», ― сказав Найєм.

За словами журналіста, це відбудеться найближчим часом, про що вони оголосять в інеті.

Учора Мустафа Найєм подав заяву про звільнення, а разом з ним і 30 провідних журналістів, режисерів та операторів ТВі. Про це автор журналістських розслідувань написав на своїй сторінці в Facebook.

У той же день, 29 квітня, колектив ТВі передав представництвам іноземних держав в Україні звернення англійською мовою з проханням дати оцінку фактів цензури та тиску, що відбулися на телеканалі ТВі тиждень тому.

Нагадаємо, 23 квітня 2013 року на каналі ТВі відбулася зміна власника і ротація в керівництві. У зв'язку з цим заступник директора з безпеки каналу Олег Радченко з самого ранку перекрив усі входи і виходи до будівлі телекомпанії. Колишнього власника ТВі Костянтина Кагаловського в приміщення не впустили. На наступний день колектив каналу оголосив страйк.