• У поїздах далекого прямування вже не буде міліції

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 квітня 2013 року
У поїздах далекого прямування більше не буде супроводжуючих нарядів міліції на постійній основі.

Залізничники, проаналізувавши кількість правопорушень, порахували таку практику зайвою і економічно невигідною, повідомляє прес-центр «Укрзалізниці».

«Пасажир, у разі необхідності, може звернутися зі скаргою до провідника або начальника поїзда і зажадати навести порядок. Є також можливість викликати наряд міліції на найближчій зупинці складу. Крім того, попередження для пасажира-порушника ― бути висадженим — є додатковим дисциплінуючим чинником», ― наголошується у повідомленні відомства.

У той же час, чергова міліція широко залучена в поїздах приміського сполучення. Це викликано великим пасажиропотоком і неоднорідним контингентом пасажирів у приміських перевезеннях.

Так, у 1 кварталі цього року працівники міліції виявили 1742 випадки правопорушень і оштрафували 1382 громадян, а до кримінальної відповідальності притягнули 74 осіб (у 27 500 електропоїздах, де чергували правоохоронці). І це не рахуючи інших порушень, таких як крадіжок, незаконної торгівлі, дрібного хуліганства, порушень антиалкогольного законодавства тощо, згідно зі статистикою Головного управління приміських пасажирських перевезень.
Підписатися:

Коментарі