ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Львові заборонили комуністичну і нацистську символіку

Велика Епоха
Депутати Львівської міськради сьогодні на засіданні прийняли постанову про заборону використання окупаційної символіки на території Львова під час «трауру» 8—9 травня. Під заборону потрапили комуністична і нацистська символіки.

У Львові на 8—9 травня заборонили комуністичну і нацистську символіку. Фото: Наталія Стрига
У Львові на 8—9 травня заборонили комуністичну і нацистську символіку. Фото: Наталія Стрига
Заборона стосується розміщення «ворожих символік» на будь-яких фасадах будівель і підприємств і використання їх під час масових заходів.

За рішення проголосували 70 з 90 місцевих обранців, повідомляє львівський портал «Коментарі». Контроль за виконанням постанови взяв на себе мер Львова Андрій Садовий та начальник міліції Сергій Зюбаненко.

На думку голови комісії депутатської діяльності та законності Любомири Мельничук, про заборону використання окупаційної символіки члени міськради оголосили, щоб не допустити провокацій 8—9 травня. Ці дні депутати Львова оголосили днями трауру.

«Ця тема напередодні 9 травня, як ніколи актуальна, тому що певні політичні сили намагаються нагнітати ситуацію в місті, спекулюючи на трагічних датах в історії України», ― зазначила Мельничук.

Тим часом, комуністи міста заявили, що не змінять своїх намірів розгорнути червоний прапор Перемоги у ході святкових заходів 9 травня.

Нагадаємо, заборону на використання окупаційної символіки 8—9 травня влада Львова оголошує, починаючи з 2011 року.