ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Попов за допомогою австрійців хоче побудувати в Києві дороги

Велика Епоха
Голова КМДА Олександр Попов сьогодні у Відні запропонує австрійським компаніям взяти участь у ремонті доріг та будівництві паркінгів у Києві.

Олександр Попов. Фото: kievcity.gov.ua
Олександр Попов. Фото: kievcity.gov.ua
«Це особливо не афішується, але головне завдання цієї поїздки ― привернути австрійців, які допомогли б Києву в якісному ремонті доріг і припиненні зловживання в цій сфері», ― цитує УНН повідомлення джерела в КМДА.

Попов також хоче заручитися підтримкою інвесторів у будівництві паркінгів. Але для цього необхідно, що б ті на міжнародному рівні вплинули на зміну українського законодавства, яке нині перешкоджає інвестиціям у цю сферу.

«Проект будівництва паркінгів був представлений інвесторам у минулому році. Але ті, вивчивши його, відмовилися, оскільки українське законодавство робить невигідним вкладення в цю сферу. Тепер є ідея спільними зусиллями (владою Києва та інвесторами) добитися змін у законодавстві через Верховну Раду. Тільки так ми зможемо забезпечити столицю паркінгами», ― відзначає джерело.

Як повідомило видання, Олександр Попов зараз перебуває з візитом у столиці Австрії, де представить бізнес-колам країни програму «Київ інвестиційний». Проект передбачає участь інвесторів.