• У столиці Бангладеш обрушилася висотка: 70 осіб загинуло, 200 поранено

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 24 квітня 2013 року
Принаймні 70 людей загинули, 200 отримали поранення, ще багато опинилися в пастці в результаті обвалення 8-поверхової будівлі в столиці Бангладеш, Дакка, повідомляє BBC з посиланням на урядові чиновники.

У рятувальній операції по вилученню жертв з уламків бере участь армія, пожежні служби і рятувальники. Будівля, де розташовувалися швейна фабрика, банк і ряд магазинів, звалилася під час ранкової години пік.

Зараз на місці трагедії зібралися багато людей в пошуках друзів і родичів. А в цей час рятувальники за допомогою бетонорізів і підйомних кранів розкопують уламки, щоб витягнути звідти людей, повідомляє видання.

Місцевий шеф поліції Мохаммад Асадуззаман заявив в інтерв'ю агентству Reuters, що тріщини в блоці висотки були виявлені ще у вівторок, 23 квітня, про що вони повідомили керівництво фабрики. Але ті, мабуть, проігнорували попередження не допускати працівників до будівлі.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, задня частина будівлі несподівано почала руйнуватися сьогодні вранці і через кілька годин звалилася вся структура, окрім головної опори і частини передньої стіни. Залишився неушкодженим тільки перший поверх. Причини обвалення поки ще не ясні.

За останні три роки це руйнування стало одним з найбільших у Дацці. Раніше, в 2010 році, тут звалилася чотириповерхова будівля. В результаті загинули 25 людей, кілька були поранено. Як зазначають місцеві ЗМІ, в Бангладеш багато багатоповерхівок побудовані з порушенням правил.
Підписатися:

Коментарі