• У Києві знову не буде військового параду 9 травня

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 квітня 2013 року
У 2013 році Військового параду в Києві 9 травня не намічається. Місцева влада обмежиться у цей день підняттям Державного прапора України на Майдані Незалежності та урочистим маршем військових оркестрів по Хрещатику, повідомляє прес-центр КМДА.

Також протягом усього дня в центрі столиці виступатимуть творчі колективи, відбудеться творчий марафон. Завершить святкування 68-ї річниці Дня перемоги у Великій вітчизняній війні над гітлерівською Німеччиною святкова концертна програма танцювально-пісенних ансамблів України і о 21:45 ― феєрверк.

Епіцентром ж тематичних подій у Києві стане територія Меморіального комплексу «Національний музей історії ВВВ». Тут представники громадськості запалять Вогонь слави і покладуть гірлянди Військової слави. Ветеранів традиційно нагодують «солдатською кашею» під звуки військових пісень у колі спілкування з фронтовими товаришами, що залишилися в живих.

За даними КМДА, цього року до пам'ятної дати влада країни виділить майже 77 тисячам ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань близько 37,2 млн грн одноразової матеріальної допомоги.

Нагадаємо, останній раз військовий парад пройшов по головній вулиці столиці в 2010 році. У ході 9 травня тоді взяли участь більше 2,5 тисяч військовослужбовців ЗС і ВМФ України, а також ЗС Росії та Білорусі.
Підписатися:

Коментарі