ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Єдину Росію» визнали партією шахраїв і злодіїв половина росіян

Велика Епоха
Правляча партія «Єдина Росія» є «об'єднанням шахраїв і злодіїв» — таку думку висловили 51% росіян ― учасників опитування, проведеного 19—22 квітня 2013 російським автономним аналітичним центром Юрія Левади «Левада-Центр».

Фото: DMITRY ASTAKHOV/AFP/Getty Images
Фото: DMITRY ASTAKHOV/AFP/Getty Images
В опитуванні взяли участь 1600 росіян у віці 18 років і старше. Статистична похибка результатів дослідження становила 3,4%.

Так, згідно з дослідженням, 62% росіян вважають, що для людей, які зараз перебувають при владі в країні, головним є збереження і зміцнення власного положення. 52% опитаних вважають, що оточення Путіна зараз більшою мірою хвилюють особисті матеріальні інтереси.

41% підтримали думку, що люди з «Єдиної Росії» дбають тільки про свої привілеї і доходи. 34% вважають, що для цих людей головне ― це влада. І лише 18% респондентів вважають представників влади «освіченими і знаючими фахівцями».

На питання, чому переважна більшість багатих депутатів Держдуми виявилися у фракції «Єдина Росія», 44% учасників опитування відповіли, що адміністративні ресурси цієї партії «відкривають можливості для швидкого збагачення». 31% вважають, що ЄР «об'єднує і захищає інтереси багатих».

Раніше ж, у березні 1990 року 41% росіян вважали, що члени «Єдиної Росії» піклуються про благо народу. А тепер цей показник впав до 10%.