• Українським виробникам цукру можуть обмежити доступ до Грузії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 29 квітня 2013 року
Грузинські виробники цукру не витримують конкуренції українських партнерів і можуть обмежити імпорт українського цукру в свою країну.
Щоб не втратити частку в ринку, з такою пропозицією до грузинського уряду виступила компанія Agara Sugar Company ― найбільший виробник цукру в Грузії, пише Forbes.ua
У компанії нарікають на те, що в цьому році вони були змушені продавати свій цукор за ціною нижче собівартості, від чого їх збитки склали близько $600 тис.
Так, за рік на грузинському ринку середні роздрібні ціни на цукор опустилися з 2 ларі за кілограм ($1,2) до 1,1 ларі, досягнувши рівня 2007 року.
Як зазначає виданню директор Agara Sugar Company Альхена Алізаде, в цьому сезоні вартість експортованого з України цукру становить $550 за тонну, тоді як у попередні роки ця цифра була не менше $800 за тонну.
За даними Держкомстату України, з жовтня минулого по лютий поточного року до Грузії українська сторона імпортувала 10 000 тонн цукру на суму $5,7 млн, що склало 30% ринку. За підсумками 2011/2012 маркетингового року цей показник не перевищував 6%.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...