ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Патруль ДАІ збив пішохода на зебрі

Велика Епоха
У Києві патруль ДАІ 28 квітня о 22:00 збив чоловіка, який у цей час по пішохідній зебрі переходив на інший бік вулиці Зої Гайдай у районі Оболоні.

Патруль ДАІ збив пішохода на зебрі. Фото: avtopoligon.info
Патруль ДАІ збив пішохода на зебрі. Фото: avtopoligon.info
Інспектори поспішали на місце аварії за викликом і рухалися в напрямку Героїв Дніпра з увімкненим синім проблисковим маячком, повідомляє «Avtopoligon».

За словами свідків, пішохід на мить удару перебував на середині правого ряду. Водій автомобіля повернув ліворуч, щоб об'їхати чоловіка, але правою частиною все ж таки зачепив його.

Інспектори вискочили з машини і кинулися до збитої людини. Вони відтягнули його від місця падіння і викликали швидку допомогу. Медики госпіталізували потерпілого в травматологію. За їхніми припущеннями, у молодого чоловіка був перелом стегна.

Розбиратися на місце ДТП прибули представники ДАІ, оперативно-слідчої групи, МВС і прокуратури Оболонського району.

Раніше інциденти ДТП за участю ДАІ відбулися в Запоріжжі та на Дніпропетровщині. У лютому цього року в Запоріжжі автомобіль Державтоінспекції збив на смерть пішохода, коли той перетинав дорогу «в невстановленому місці». Поруч перебував підземний перехід і регульоване перехрестя. У серпні 2012 року в місті Тернівка Дніпропетровської області патрульний автомобіль ДАІ збив 6-річну дівчинку, коли та несподівано вибігла на дорогу з кущів бузку.