• Фестиваль чебурека пройшов у Ялті

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Понеділок, 6 травня 2013 року

На ялтинській набережній в суботу 4 травня відбулось свято чебурека. Кращі кухарі кримсько-татарської кухні представили на суд гостей фестивалю чебуреки з різною начинкою.

Смачні аромати спецій привернули до місця проведення свята безліч гостей. Біля шести наметів утворилися довгі черги. На таку кількість охочих покуштувати шедеври кримсько-татарської кухні кулінарів явно не вистачало. Окрім чебуреків кухарі пропонували спробувати плов, який готували за всіма правилами традиційної кухні: зі спеціями, «зерно до зерна» та шматочками ніжного м'яса.

Різноманітність національних солодощів могла задовольнити будь-який смак — не тільки діти, а й серйозні мужі ласували медово-горіховою пахлавою та цукровою парвардою.

Національні мелодії вабили затанцювати гостей і навіть кухарів, які розкачували тісто для чебуреків. Напевно, гарний настрій допомагав ліпити найсмачніші чебуреки.

А от з приводу гучних децибелів, що лились із підсилювача на сцені, де проходив концерт, думки глядачів розділилися. Одним це заважало підтримувати приємну розмову за дружнім столом з апетитними стравами, а іншим допомагало з головою поринути у танок.

На сцену виходили музиканти, співаки і танцюристи. Сучасні номери не дуже вписувалися в контекст національного свята, але деякий гості вважали, що репертуар повинен бути різноманітним, на всі смаки.

Цвітіння гліцинії, сонячний яскравий день надавали набережній ще святковішого настрою. Тож побажаємо фестивалю чебуреків у Ялті стати традиційним і по-справжньому народним.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...